Mandragorat Wandystanu | SKOK „Żenady”

ZAREJESTRUJ SIĘ! | Zaloguj

Tytul artykulu

Anarchia Napalm Perun, 2 grudnia 2007


Towarzysze!

Dziękuję Wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos. Możliwe, że osoby głosujące na mnie, oddały po prostu głos negatywny na Tow. Przedniewicza. Jednak dwie wcześniejsze tury wyborów pozwalają mi sądzić, że mam spore, w miarę stałe poparcie Ludu Wandejskiego.

Gdyby nie fakt, że przegrałem w tzw. "trzeciej turze", wycofałbym się z polityki. Ale walka była zacięta więc zamierzam dalej walczyć na froncie rewolucji wewnętrznej, ale i nieść kaganiec rewolucji w v-świat.

Obecnie skupię się na doradzaniu Prezydentowi w Radzie Polityki Zagranicznej, staram się objąć placówkę w Natanii, ale po rozmowie z Królem dowiedziałem się, że trwają przenosiny forum i nie mogę się w Natanii odezwać, chcę również zaktywizować swoje wysiłki w Churale Ludowym.

Będę się oczywiście krytycznie przyglądał poczynaniom nowego Cenzora, ale i Prezydenta, Trybuna i Pretora. Niestety, ale mamy obecnie nową sytuację w MW, kiedy to wszyscy najważniejsi urzędnicy wandejscy, poza Mandragorem, należą do tej samej partii politycznej.

W Wandystanie potrzebna jest opozycja. Potrzebna nam dobrej Wandejskiej postępowej konserwy, która będzie w stanie przeciwstawić twardy wandyzm miękkim pomysłom młodych i miękkich polityków. Jestem skłonny podjąć współpracę ze wszystkimi, którym nie odpowiada jednowładza w Wandystanie i chcą Wandystanu pluralistycznego. Nie możemy się zgodzić na eSPeDyzację Mandragoratu!

Rodzyny

Komentarze