Mandragorat Wandystanu | SKOK „Żenady”

ZAREJESTRUJ SIĘ! | Zaloguj

Oświadczenie Komisariatu Ludowego do Spraw Zagranicznych w sprawie Surmenii

Anarchia Napalm Perun, 3 stycznia 2008


Ludu Wandejski!

Zupełnie niedawno mieliśmy do czynienia z próbą imperialistycznego sterowania życiem Naszej Ludowej Ojczyzny. Otóż minister spraw zagranicznych tzw. "Królestwa Surmenii" śmiał wydawać Władzy Ludowej rozkazy, odważył się podważyć słuszność decyzji Rządu Ludowego i kwestionować racjonalność decyzji podejmowanych przez Drogiego Lidera i Radę Komisarzy Ludowych.

Otóż Towarzyszki i Towarzysze! Mandragorat Wandystanu nigdy nie wyrazi zgody by v-państwowe ideologiczne karły, bazujące na wstecznych, skrzywionych prądach kontrrewolucji, inspirowanych przez zboczoną mniejszość heteroseksualną (patrz: "protokoły surmeńskich mędrców heteronu"), dyktowały wolnemu, solidarnemu, internacjonalistycznemu państwu, jak i kiedy ma się zachowywać w stosunku do swoich mieszkańców i obywateli.

Z radością witamy na naszej ziemi rewolucyjnego przybysza z Surmenii. Co prawda i za co przecież się nie obrazi, należy go poddać czas jakiś inwigilacji przez SB, ale to zwykła procedura. Stanowczo przy tej okazji podkreślamy- Wandystan jest Ojczyzną Wolności Słowa. Każdy mieszkaniec, nie tylko Wandystanu, ale każdego kraju, w którym uciska się Ludzi, może u nas swobodnie wypowiadać wszelkie refleksje, wylewać swój ból i piętnować opresorów na łamach "Wandei Ludu". Bo redakcją "Wandei" są wszyscy mieszkańcy Wandystanu.

Zatem, kto krytykuje swobodę wypowiedzi w "Wandei", krytykuje swobody i wolności Mandragoratu Wandystanu, podnosi więc rękę na Lud Wandejski, Władzę Ludową i socjalistyczny, świecki cud, który doprowadził do powstania jedynej na świecie oazy samodzielnego myślenia wśród pustyni monarchofaszystowskiego bełkotu.

Należy jeszcze dodać, że podżegacze, którzy określają się mianem surmeńskiego rządu, nie są i nie mogą być przez Władze Mandragoratu uznani za reprezentantów Uciskanego Ludu Surmeńskiego. Dlatego dopóki Lud Surmeński nie przejmie władzy w Surmenii, nie może być mowy o uznaniu niepodległości tego kraju. I nigdy ta niepodległość i samodzielność nie była przez Mandragorat uznana.

Apeluję do Mieszkańców Surmenii- Bracia w Wandzie, Komisariat Ludowy do Spraw Zagranicznych udzieli pomocy każdemu, kto ze względów politycznych opuści Surmenię i przeniesie się do Naszej Internacjonalistycznej Ojczyzny. Sam byłem ciemiężony w swojej pierwszej ojczyźnie- Księstwie Sarmacji więc rozumiem ból poniżenia.

Apeluję również do szefa Służby Bezpieczeństwa, o wzmożenie działań na terytorium Surmenii i "likwidację najbardziej groźnych ognisk możliwej surmeńskiej napaści".

Genosse- Wanda Stadt
03.01.2008.

dr net Bruthus oksymoron Perun- Radetzky
Komisarz Ludowy do Spraw Zagranicznych Mandragoratu Wandystanu

Rodzyny

Komentarze

 • Patryk Bones

  Nie chce mi się czytac całego. ktoś opowie w 7 słowach?

 • Anarchia Napalm Perun

  Leń! Krótko mówiąc- nieuznawane przez MW rządy, które myślą, że mogą nam mówić, gdzie zaczyna się, a gdzie kończy wandejska wolność słowa, mogą pocałować nas w dupę. Ot co!

 • Patryk Bones

  Miało być w siedmiu słowach, więc doczytałem tylko do "rządy". Tak jest! Nieuznawac!!

 • Ivo Danuta Karakachanow Śr

  Jednym kazal wypiedalac drugich namawia do emigracji do MW (prawie siedem slow:D)

 • Aborcjusz Struszynski

  W sprawie konkursu Tow. Bones: v-państwowym ideologicznym karłom surmeńskim mówimy NIE! - w 6 słowach!

 • Anastazja Schafa

  Nie będzie Surmeńczyk pluł nam w twarz! (6 plus jeden przyimek)

 • Michał Czarnecki

  Surmenia wypierdalać !

 • Defloriusz Dyman Wander

  Znakomite oswiadczenie!

  Postuluje niezwloczne zwolanie kongresu emigracyjnej Surmeńskiej Partii Robotniczej (Pracujących).

 • Aborcjusz Struszynski

  Wyciągnijmy dłoń do komunistycznego podziemia Surmenii!

 • Ivo Danuta Karakachanow Śr

  wyciagnimy wszystko co u nas najlepsze!i nie chowajmy!

 • Aborcjusz Struszynski

  ja mam trochę piwa... zaraz, zaraz... gdzie ja je dałem...

 • Fernando Sacamuelas

  Niech żyje Komisarz Ludowy do Spraw Zagranicznych Mandragoratu Wandystanu Bruthus brthz Perun, i cała władza ludowa!!!

 • Fernando Sacamuelas

  Chcę tylko sprostować, w moich żyłach płynie czerwona krew, serce mam po lewej stroni tak jak każdy z ludu wykożystywanego. Nigdy nie byłem mieszkańcem ani obywatelem innego państwa niż MW. Jednak nie mogłę się bezczynie przyglądać bronzowienia żadnego z v-państw. Inwigilacji się nieboję i z chęcią się jej poddam jak i udzielę każdej odpowiedzi, nawet od zwykłego mieszkańca. Rzeczą jasną jest że sam także namawiam wszystkich obywateli i mieszkańców uciskanych i wykożystywanych v-świata do przeprowadzenia się do Wandystanu.
  Niech żyje Wanda,
  Niech żyje Wandystan,
  Niech żyje władza ludowa,
  Niech żyją jego obywatele i mieszkańcy.

 • Arkadij Magov

  Wieczorem Drogi Lider wystosuje orędzie do Ludu Surmeńskiej Republiki Ludowej.

 • Fernando Sacamuelas

  Jak widać jestem czysty, akta sb na http://groups.yahoo.com/group/wandystan/message/21507
  Widać tu że zawsze kierowałem się jedynie słuszną internacjonalityczną droką marksistowsko-engelsowską i poniżałem tych którzy szeżyli niedemokrację.

 • [żeby komentować zaloguj się]