Mandragorat Wandystanu | SKOK „Żenady”

ZAREJESTRUJ SIĘ! | Zaloguj

Wywiad z Seneszalem Zakonu Cygaretek - przedruk

Defloriusz Dyman Wander, 29 stycznia 2008
W zaciszu ogrodów przyklasztornych Zakonu Sióstr pod wezwaniem świeckiej Moniki Lewinsky (Cygaretek) z Seneszalem Zakonu na temat ostatniej afery w Baridasie rozmawiał specjalny wysłannik nurtu wandogandystów transcendentalnych Śri Bapu Papu Vagina Rama Ivannamariayana.

- Co Seneszal Zakonu Sióstr Cygaretek może powiedzieć w imieniu Kongregacji na temat ostatnich wydarzeń na łonie?

- Skandal w Baridasie ogromnym smutkiem okrył cały konwent naszego Zakonu. Siostra Przełożona ogłosiła żałobę i zakazała ogrodnikom zbliżać się do niej na odległość ramienia. Nikt w naszym zakonie nie jest w stanie pojąc jak mogło dojść do tak bezprecedensowego zapierdolenia nam tożsamości i wykorzystania jej przez monarchofaszystowski reżim do celów komercyjnych. Czy gdyby Wandystan otworzył agencje zakonu Sigmara Mlotodzierżcy, w której zakonnicy za oplata wkładaliby sobie w dupkę trzonek młota to wszystko byłoby w porządku? Co by powiedział Tom Cruise gdyby w Polsce otworzono dom publiczny ze scientolożkami?

- Czy wobec powyższego niebezpiecznego precedensu Siostry Cygaretki przewidują spektakularne zapierdolenie tożsamości Księciu Sarmacji lub ewentualnie dowództwu naczelnemu KSZ?

- Perfidne zajebanie tożsamości Hetmanowi jest całkowicie wykluczone: nikt z nas nie założy dresu. Podszywanie się pod głowę KON tez nam jakoś nie pasuje. Przewidujemy wyznaczenie przedstawiciela prawnego Zakonu w Baridasie i wystosowanie petycji do Króla Baridasu w tej sprawie. Niech się ogarną.

Na zakończenie powiem, ze z niecierpliwością oczekujemy na zbliżające się konklawe i wybór nowego Ojca Świeckiego

Duchowy przewodnik jest niezbędny w Czasach Pogardy.

- Czy Siostry Cygaretki sprzeciwiają się żywym w ŚKW tendencjom zjednoczeniowym i obwołaniu Bravo Girla Świeckim Wandowym (tzw. "ingawaaryzm ekumeniczny") czy tez stoją na stanowisku wielokrotnie prezentowanym przez Opos Wandi? A co z Wande Kryszna (Wande, Wande)?

- Nie jesteśmy przesadnymi fanami zjednoczeniowymi, aczkolwiek ekumenizm analno-waginalny nie jest nam obcy. Opos Wandi ma nasze pełne poparcie.

- Wandosławię!

Rodzyny

Komentarze