Mandragorat Wandystanu | SKOK „Żenady”

ZAREJESTRUJ SIĘ! | Zaloguj

Informacja na temat aktywności prezydenta MW

Anarchia Napalm Perun, 28 kwietnia 2008


Ludu!

Wybaczcie moją kilkudniową nieobecność już na początku kadencji. Musiałem pojechać po recepty do Genosse, prof. Modrzew przy okazji dorzucił seans elektrowstrząsów, chociaż zapewniał, że już nigdy więcej. Ale dałem się nabrać na przetestowanie nowego fotela dentystycznego i kiedy zaciski same opatuliły moje ręce, a wielkie ramię złapało za łeb...

W dodatku musiałem zdać egzamin z przystosowania rewolucyjnego w Engels III- taki mały teścik po kilku dniach w społeczeństwie bez nadzoru oficera politycznego. Wiecie, wieszanie monarchofaszystów, szkolenie w przesłuchaniach i testy uliczne w Scholandii z użyciem struny od pianina. Męczące, ale uczy.

Zatem do rzeczy. Tydzień, który się dzisiaj rozpoczął zamierzam poświęcić na skonstruowanie Rady Komisarzy Ludowych i zachęcenie kilku osób do współpracy. Oprócz tego chciałbym wysłuchać raportów reprezentacji MW w OPM i ewentualnie zweryfikować jej skład, a także zapoznać się z raportami o stanie Państwa ze strony p.o. prezydenta Tow. Mandragora Czarneckiego i Tow. Prezydenta Magova oraz Szefa SB (od tego zależy ewentualna zmiana na stanowisku).

Druga rzecz- potrzebuję tygodnia na zgłębienie kukułów, gospodarka zawsze była moją słabszą stroną.

Wiwat Wandystan!

Genosse- Wanda Stadt
28.04.2008.

dekameron Bruthus Perun- Radetzky
Prezydent Mandragoratu Wandystanu

Rodzyny

Komentarze