Mandragorat Wandystanu | SKOK „Żenady”

ZAREJESTRUJ SIĘ! | Zaloguj

5 lat Teutonii

Marceli Baldachim Khand, 26 lipca 2008


29 lipca 2008 r. mają miejsce obchody pięciolecia Teutonii. Kraj ten został założony w 2003 r. przez Jakoba Maziarza. Funkcjonowało aktywnie początkowo jako Cesarstwo Sardamacji a następnie Cesarstwo Teutonii.


W sierpniu 2004 r. sarmacki rząd postępowo-ludowy Komunistycznej Partii Sarmacji pod przywództwem kanclerza Mandragora Khanda i podkanclerzego Michasia Winnickiego przy pewnym udziale tak zwanego Księcia (wysoki urzędnik państwa monarchofaszystowskiego niepochodzący z wyborów, funkcja zajmowana zazwyczaj przez tyranów lub/i despotów – przyp. red.) doprowadził do zjednoczenia Cesarstwa Teutonii z Sarmacją. Dotychczasowe Cesarstwo zaczęło funkcjonować jako Marchia Teutońska.


W maju 2006 r. w wyniku jednego z typowych ataków furii, agresji i wywyższania się obywatela pełniącego omówiony urząd księcia, postępowe i patriotyczne kręgi ludu teutońskiego opuściły tereny Marchii i założyły Królestwo Nowej Teutonii. Monarchą Nowej Teutonii został Łukasz August.


W związku ze zbliżającą się rocznicą Król zaprosił Lud Pracujący Wandejskich Miast i Wsi za pośrednictwem Prezydenta Mandragoratu Wandystanu na uroczystość obchodów pięciolecia Teutonii.

Zapraszam również na stronę rocznicową 5lat.teutonia.us

Rodzyny

Komentarze