Mandragorat Wandystanu | SKOK „Żenady”

ZAREJESTRUJ SIĘ! | Zaloguj

Odyseja Wandejska 2022

Grigorij Wmordechuj Anielewicz, 18 kwietnia 2009


Jest rok, 2022 Wandystan zmienił się nie do poznania, w dobrobycie żyją jedynie monarchofaszystowscy wyzyskiwacze którzy posiadają wsie i miasteczka. Nikt już nie pamięta o czasach kiedy każdy był równy, a nawet równiejszy niż równy. Władze dzierży król Duppas Puppas XVI, w MW dzieje się źle i lud z utęsknieniem wspomina czasy kiedy to nasza socjalistyczna ojczyzna mlekiem i miodem płynęła.

Paweł Ciupak został posądzony o potrójny kloning, z wielkiego “Anty-klonmana” idola młodzieży stał się kryminalistą opluwanym w rynsztoku. Jednak te złe czasy nie trwają dla niego długo, w 2024 roku sklonuje kukuła za co otrzyma setki nagród i tytuł sarmackiego diuka, którego jednak nie przyjmie.

Arkadij Magov - od 2009 na urlopie, czasem przesyła do uciemiężonego narodu, peruwiańskie czekoladki i kondomy. Poszukiwany przez obecną monarchistyczną władze za zbrodnie przeciwko ludzkości - jedna z jego czekoladek stanęła w gardle męskiej prostytutce z Winnicy.

Bruthus Perun zerwał wszystkie związki z Wandystanem, został Sarmackim diukiem. Był przez godzinę księciem zanim zorientowano się, że w odpowiednim dekrecie przypadkowo pojawiło się jego nazwisko. W tym czasie zdążył, rozwiązać senat, izbę poselską i rząd, uznać Morvan i wypowiedzieć wojnę Scholandii.

Khand - rozpoczął porządkowanie MW w roku 2009, do tej pory nie skończył niektórzy twierdzą, że wciąż zamiata ulice i czyści klozety ku chwale w wandności.

Tow. Ivo wraz ze swoim partnerem otworzył lodziarnię na kółkach, aby każdemu napotkanemu przechodniowi zaserwować specjalność zakładu lodziki bakaliowo bananowe. Doznał szoku gdy dowiedział się, że jego chłopak to jeden z klonów Pawła Ciupaka, od tamtej pory, zmienił orientacje aby z czasem z żoną i dziećmi wyemigrować za chlebem do Brugii. Jako trener czyścicieli łyżew hokeistów osiągnął sukces i odbił penisa w alei zasłużonych dla brugijskiego sportu.

Tow. Grigorij podbił świat filmu, hitowym serialem “Czterej aktywni i kukuł”, gdzie zagrał jedną z ważniejszych ról, nie poprawiło to jednak jego sytuacji finansowej, od lat zamieszkuje opuszczony słomiany szałas w centrum GWS.

A ty towarzyszu? Kim będziesz w 2022?

(Zbieżność nazwisk i innych pierdół jest zupełnie przypadkowa; Powyższy tekst został napisany po sporej przerwie, autor liczy na wyrozumiałość.)

Rodzyny

Komentarze