Mandragorat Wandystanu | SKOK „Żenady”

ZAREJESTRUJ SIĘ! | Zaloguj

Ciekawe dokumenty

Palpatyn Zgonarcha Lepki, 19 lipca 2009
Jak zwykle o tej porze siedziałem w swoim gabinecie popijając pierwszorzędny kumys z moim najlepszym współpracownikiem - prawą ręką, napawając się spokojem i świadomością, że jak zwykle wszystko idzie tak jak powinno, że wszystko mamy pod kontrolą. Właśnie nabijaliśmy się z głupoty monarchofaszystów dających się wodzić za nos jak małe dzieci gdy przerwało nam energiczne i zdecydowane pukanie.
- Wejść - rzekłem
Wszedł mój sekretarz (młody i bardzo przystojny oczywiście) i powiedział zlęknionym głosem świadom, że nie lubię gdy mi przeszkadzać podczas ciężkiej pracy umysłowej – Towarzyszu! Jakiś nieznany mi obywatel podający się za przedstawiciela męskiego zgromadzenia zakonnego - Towarzystwa Mirthowego chce się z wami widzieć, za nic nie chce opuścić pokoju a zakonnik bić nie wypada... Mówi że to pilne i że wagi państwowej, a nawet międzynarodowej...
- Towarzystwo Mirthowe? Czyżby chcieli pomocy w spaleniu na stosie jakiegoś ważnego monarchofaszysty – puściłem oko do mego towarzysza na co odpowiedział szczerząc się – Mi nic o tym nie wiadomo! – ciężko westchnąłem – Wpuśćcie go.
Ledwo drzwi zamknęły się za moim sekretarzem do pokoju wpadł i to dosłownie, potknął się na progu, zakonnik. Jego szaty był mówiąc łagodnie w stanie nie odpowiednim, wyglądał jakby ścigały go wszystkie monarchofszystowskie służby v-świata. Oczy miał rozbiegane, był blady i brudny.
- No co tam Towarzyszu macie takiego ważnego dla mnie? Może napijecie się z nami? Pogadamy spokojnie w miłym towarzystwie hę?
- Nie, nie dziękuje wam Towarzyszu, ale strasznie się spieszę... weźcie proszę tylko te dokumenty, zaopiekujcie się nimi... Dziękuje, niech Wanda Cię prowadzi!
Położył na biurku plik dokumentów i szybkim krokiem wyszedł. Wziąłem do ręki pierwszy dokument i pierwszy razy od... wieelu lat byłem naprawdę zaskoczony. Przeczesałem ręką włosy zastanawiając się co z tym zrobić. – Zaiste... niezwykle ciekawe...

Rodzyny

Komentarze

  • Palpatyn Zgonarcha Lepki

    http://docs.google.com/gview?srcid=F.efba8a3d-c8af-4fff-923c-c30070e5dfac&pid=doclist&a=bi&docid=6a246cbf6ca19216d729649660fda289%7Cc20aa6407d99490071de7b747d6faacc&chan=EAAAAFv70D%2BljtBEQwDcmNmZulAiRBAXReo%2F1%2FaClWvsTHtX&pagenumber=1&w=787

  • Palpatyn Zgonarcha Lepki

    Dla jasności Trwa weryfikacja dokumentów czy aby to nie są fałszywki jakoweś

  • Palpatyn Zgonarcha Lepki

    Przepraszam zly link(debil jestem) http://img129.imageshack.us/img129/2097/screenhunter02jul192210.gif

  • [żeby komentować zaloguj się]