Mandragorat Wandystanu | SKOK „Żenady”

ZAREJESTRUJ SIĘ! | Zaloguj

Co się stało z WRE i GWS?

Aborcjusz Struszynski, 26 lipca 2009
Ostatnio każdy udający się do Gnomii (Wolna Republika Elfidy, WRE) zamiast tej tętniącej życiem krainy niewysokich bunkrów i wyrzutni rakiet niedaleko bieżych zastaje biel pustyni... samoloty przestały tam kursować, bo po prostu nie mają gdzie lądować. Pociąg też nie dojedzie, bowiem tory nagle się kończą. Jedynie piechotą, lecz - co już wspomniano - można tam znaleźć tylko biały piach. A właściwie pył. Taki widok ujrzał nasz korenspondent, który pofatygował się tam osobiście. Pył, bielutki pył i nic więcej. Żadnego Gnoma. Żadnego kumysu.

Szybki pomiar podręcznym licznikiem Geigera wykazał odczyt ponad 900 uSv/h! Na rannych towarzyszy Wandy! Trzeba było brać nogi zapas i czym prędzej stamtąd wiać!

Co to znaczy? Towarzysze, co to znaczy? Mało tego, w GWS również powstały białe plamy. Turyści ze zdziwieniem stwierdzają, że zamiast słynnych hoteli, restauracji, knajp oraz innych atrakcji zastają nicość bielącego się pyłu...

Gdzie raporty SB? Szpiedzy zdezerterowali? Zmienili się w pył? A analitycy? Gdzie odezwa władz? Prasa też milczy. Co to więc ma znaczyć?

Rodzyny

Komentarze