Mandragorat Wandystanu | SKOK „Żenady”

ZAREJESTRUJ SIĘ! | Zaloguj

Katjusha - teledysk

Aborcjusz Struszynski, 7 października 2009
Towarzysze! Jak ogłaszałem na LDMW, idea homosocjalizmu uległa daleko posuniętej trywializacji, wulagryzacji i wypaczeniu, a z racji porzucenia nas przez matkę narodu - zapłodniającą nasze umysły intelektualną kontrpostawą objawiającą się także w orientacji seksualnej - gejowanie uważam za wymarłe i nie będę dużej udawał, że tak naprawdę lubię dziewczyny, a nie chłopców. Stąd też zrozumiałe jest, że w paśmie telewizyjnym zamierzam promować nie jędrne pupcie chłopców śpiewających o penisach, ale kobiety. Piękne i utalentowane! Niechaj więc tak właśnie się stanie!

Rodzyny

Komentarze

  • Aborcjusz Struszynski

    No cóż, w Wandystanie wszystko jest spierdolone i nie działa tak, jak należy. W chwili obecnej wszystko wskazuje, że wideo powyżej nie działa, więc moja - być może dla niektórych miła niespodzianka - działalność w telewizji została nie z mojej winy zjebana. http://www.youtube.com/watch?v=-kjxlbhEgt0

  • Aborcjusz Struszynski

    A tutaj kolejny link. Miało być tak, że telewizja nadaje fragmenty z Festiwalu Amatorów Fotografii im. Polańskiego - otwarcie przynajmniej zapoczątkowane zostało słusznym wykonaniem słusznej melodii: http://www.youtube.com/watch?v=ClG2IIh4I3c - po chuj mam to wklejać w serwis telewizyjny, skoro system raz działa, a raz się jebie?

  • Polyna

    Kurwa! Debilu - to jest kurwa wasza wina, że źle wpisaliście ID filmu wideo do Wandei, więc do cholery nie zwalajcie waszego kretynizmu na twórcę systemu.

  • [żeby komentować zaloguj się]