Mandragorat Wandystanu | SKOK „Żenady”

ZAREJESTRUJ SIĘ! | Zaloguj

Przemówienie or inne expoze

Palpatyn Zgonarcha Lepki, 10 grudnia 2009


Oświadczam że chuj.
Albo i nie*.

W każdym razie przyjmuję wybór, biorę go na goła klatę! Nie będę ukrywał, iż nigdy nie miałem zamiaru być tu Prezydentem, kiedykolwiek. Jak na mój gust za dużo pracy i wysiłku trzeba w to włożyć, szczególnie jeśli się chce być dobrym Prezydentem. A ja nie lubię gdy ktoś podejmuję się czegoś, a potem sprawę paprze... Dlatego już siebie nie lubię... bo wiem, że dupa ze mnie i na dobrą prezydenturę nie ma co liczyć. Oczywiście będę się starał ale nie chcę tu wyjeżdżać z jakąś gadką, że będzie lepiej, że wszystko naprawimy, że jeszcze będziemy potęgą itp. Nie towarzysze, nie ma co się oszukiwać. Jakiś czas temu tow. Alchien, odnosząc się do swojej ojczyzny, zauważył : "jest źle, a będzie jeszcze gorzej". U nas drodzy, nieliczni towarzysze jest już to gorzej, jest fatalnie, ale co gorsza wciąż jeszcze spadamy w otchłań nicości. Obawiam się najgorszego i przejmuje mnie dreszczem myśl, że... ale może lepiej nie wypowiadać tej myśli na głos... Towarzysze! Przed nami tylko dwa wyjścia. Obyśmy wybrali Odnowę, Nowe Otwarcie czy jakby tego nie nazwać:) A teraz przemówienie:

Bracia Wandejczycy! I wy szpiedzy obcych państw! Nastał czas bliski mikronacyjnej apokalipsy, a na pewno Wandokaplipsy. Dlatego musimy się przygotować, zewrzeć szyki, dozbroić. Tak, tak towarzysze! Nie można zaspać w tak ważnych chwilach. Dlatego też Wandystan powinien zostać dozbrojony w broń nuklearną. Nie będziemy się cackać z nikim w tak trudnych czasach, ani wstrzymywać przed użyciem najcięższych dział. Nie ma się też co oszukiwać, że nasze problemy są spowodowane tylko i wyłącznie naszymi wewnętrznymi problemami, które oczywiście również będziemy z całą stanowczością rozwiązywać, ale są również wywołane szkodliwymi wpływami monarchofaszystowskich państw złym okiem spozierających na nasz wolny, rewolucyjny kraj. Koniec z pobłażaniem dla gnębienia ciężko harujących, wylewających pot i krew robotników, pracujących na chwałę burżujów, koniec z pobłażaniem dla dopuszczających się prób sabotażu na naszym terytorium, prób podburzania ludu przeciw władzy i władzy przeciw ludowi! Kto podnosi rękę na Mandragorat niechaj będzie pewien, że ta ręka będzie mu odrąbana i to razem z tułowiem! Wandystan raz zaatakowany, zawsze kontratakuje. Rewolucja zaś nigdy nie ustaje, a my powinniśmy zachowując jej zdobycze w naszej pięknej krainie, poszerzać jej zakres na cały v-świat! Vivat Rewolucja! Jeśli mamy umrzeć, umierajmy w chwale! Przelewając krew monarchofaszystów i ciemiężycieli prostego ludu.
Wypierdalać!


Zaś praktycznie to oczywiście to co zapowiadałem: Poprawa stron, przynajmniej aktualizacja linków, bo to naprawdę jest wręcz żałosne. Wywalenie KWL na dniach przedstawię projekt ustawy zastępującej tego molocha. Kwestię PZ chwilowo pominę, ale zgodnie z powyższą zapowiedzią mam zamiar aby stała się bardziej stanowcza i nie zaszkodzą w tym symbole. Oczywiście będziemy też rozwijać pozytywne stosunki, wspaniała w tym zakresie pracę wykonał tow. Kanzler i mi chyba jedynie pozostaje dalej to rozwijać.

Przygotowanie materiałów promocyjnych i promocji związanych z obchodami V rocznicy MW. Postaram się zaprosić na uroczystość (daty jeszcze nie znamy), nie tylko przedstawicieli innych państw, ale również ludzi z poza mikroświata. Jeśli macie znajomych, którzy nie są przekonani do v-świata, też zaproście ich, może gdy posmakują Wandejskiej uczty przekonają się, że warto się w to bawić:) Przygotowanie MW na ewentualnych nowych mieszkańców, to jest musi być ktoś kto będzie kontrolował czy ktoś nowy się zapisał i do takiego delikwenta pisał. Być może też warto byłoby się zastanowić co można pokazać takiemu nowemu mieszkańcowi. Z doświadczenia wiem iż na podstawowe pytanie tj. co można w zasadzie w v-państwie robić, odpowiedź brzmi "wszystko". To jest zła odpowiedź. Zniechęcająca. Trzeba takiemu nowemu pokazać co inni robili, w co się może zaangażować, w czym pomóc. Wymaganie od nowego mieszkańca, że sam z siebie zacznie coś tworzyć jest nieodpowiedzialne. Chętnie bym również jeśli będzie wola i propozycje zmienił to o czym była mowa w "kampanii wyborczej", a mianowicie sądy. Prosiłbym jednak tutaj o pomoc, bo ja zwyczajnie przyznaję się nie wiem jak to zapisać by "było dobrze". To tyle. I przesłanie końcowe towarzysze: Bawmy się dobrze: )


* (strasznie mi i chyba nie tylko mi, przypadło to co ongiś tow. O'Rhada zawarł w wiadomej umowie międzynarodowej, po szczycie OPM;])

Rodzyny

Komentarze