Mandragorat Wandystanu | SKOK „Żenady”

ZAREJESTRUJ SIĘ! | Zaloguj

Przystanek Żenada - Wieściownik

Ivo Danuta Karakachanow Śr, 15 grudnia 2009


Elo! Elo! Joł! Hee-ejka! Witamy w Wieściowniku Przystanku Żenada!

Oto co w ostatnim czasie zdarzyło się na Polu Żenadowym:

Poniedziałek:
Wbrew opiniom malkontentów, szkodników i wrogów Ludu, jakoby nie uda nam się zorganizować festiwalu muzycznego z prawdziwego zdarzenia, mam y już pierwszą ofiarę śmiertelną! Szesnastoletni Buldomysł Cietrzew Rwie-Warga z Genosse-Wanda-Stadt zmarł w wyniku wycieńczenia organizmu po dziewiętnastu godzinach intensywnego pogo pod Dużą Sceną. Ojcowie szesnastolatka, Depesza Rwie i Ebola Warga wzruszeni wyznali:
- Ludzie odradzali nam zgodę na wyjazd naszego jedynego dziecka na ten festiwal. Teraz wiemy, że mylili się. Przecież zgon nastolatka jest jak Ręka Wandy w naszym życiu. Ile czasu będziemy mieć teraz dla siebie! Zaoszczędzone engelsy planujemy wydać na wycieczkę zagraniczną, połączoną z intensywną seksturystyką. Być może do Samudy - te murzynki są takie słodkie i jurne.

Wtorek:
W godzinach 14.30-16.30 tuż po obfitym posiłku, a przed ogólną Orgią w Błocie Pośniegowym odbyłą się Pierwsza Spontaniczna Bójka z Użyciem Ostrych Narzędzi. Była to nasza forma protestu przeciwko słodkopierdzącemu okresowi jaki przypadnie niedługo w krajach monarchofaszystowskich, nazywa się to Boże Marudzenie, czy jakoś podobnie. Uznaliśmy, że tylko czysta Przemoc może być lekarstwem na marazm i degrengoladę kapitalistycznych stosunków panujących w większości świata wirtualnego a także, jak głoszą legendy w nieistniejącym tzw. realu. Mamy nadzieję, że zwyczaj ten wejdzie do naszej festiwalowej tradycji jako stały punk programu.

Więcej o Przystanku Żenada

Rodzyny

Komentarze

 • Helmut Walterycz

  Hmm. W tym samym czasie co bójka brałem udział w akcji Protonatu Polowego Przystanku pod przewodnictwem protona Analda Trąbowicza-Cracoffskiego pod tytułem "jak wandnie wykorzystać śledzie do namiotu, puste butelki i przypadkowo napotkanego przystankowicza". Było bardziej słodko :P

 • Alojzy Pupka

  Radio Wandyja odwiedziło pole żenadowe i stwierdza co następuje: pieniądze ze zbiórki na ostre narzędzia zostały zmarnowane na napoje wyskokowe, a w namiotach króluje (cóż za monarchofaszyzm!) zboczenie heteroseksualne. Skandal! Ten cały Ivo, to monarchofaszystowski aparatczyk!

 • Ivo Danuta Karakachanow Śr

  a to niby ja robiłem plakaty propagandowe z KOBIETĄ?

 • Aborcjusz Struszynski

  Podczas wczorajszego koncertu zgubiono różową perukę. Właściciel proszony do baraku nr 93.

 • [żeby komentować zaloguj się]