Mandragorat Wandystanu | SKOK „Żenady”

ZAREJESTRUJ SIĘ! | Zaloguj

Wybierzmy Lepszą Przyszłość!

Palpatyn Zgonarcha Lepki, 10 listopada 2010


Towarzysze!

Znacie mnie dobrze, moje poglądy i moją wizję w możliwej do poznania przez was wersji. Oburzacie się, że mało pracowałem, że moją jedyną propozycją było zarzucenie jakiejkolwiek polityki wewnętrznej i zewnętrznej. Mówi się że moja polityka to jej porzucenie. Otóż moi drodzy to nie jest prawda. Wiem, że informacje zawsze były skąpe i takie pozostaną ale tego wymaga racja stanu. Interes Wiecznej Rewolucji. W obliczu zagrożenie przed jakim stoi po prostu byłyby bezcelowym marnotrawieniem czasu zajmowanie się takimi sprawami jak umowy międzynarodowe czy udzielanie się w półmartwym i niewiele znaczącym gmachu OPM. Nie wiele by znaczyły ustawy i reformy wewnątrz kraju. Bo cóż nam po nich jeśli lada dzień możemy zniknąć z map świata? Nie, nikomu nie zabraniam tego robić, ba bardzo byłbym rad gdyby się to działo, bo stwarzałoby pozory normalności. Lud nie czułby tej zbliżającej się katastrofy. Nie czuć byłoby w powietrzu tej paniki... Niestety JA, jako prezydent nie mogłem tym się zajmować. Nikt nie zrobi wszystkiego sam. Przygotowanie planów strategicznych i taktycznych na każdą ewentualność i utrzymywanie tego wszystkiego w jak najściślejszej tajemnicy (dziś odrobinę ujawniane) jest czaso i praco chłonne.

Dlaczego powinniście wybrać mnie? Bo znając i samemu nadzorując wszystkie te plany w razie czego przeprowadzę je jak należy. Innym którzy by tym dopiero teraz zaczęliby się z tym zapoznawać mogłoby nie starczyć czasu.

Czy jeśli mnie nie wybierzecie to porzucę prace nad zapewnieniem bezpieczeństwa MW? Nie, wręcz przeciwnie. Być może nawet skupiwszy się na dopracowaniu naszego działa żaden z przygotowywanych przeze mnie scenariuszu się nie przyda. Zatrzymamy skałę jeszcze w przestrzeni kosmicznej.

Wybór należy do was.

Przypomnienie zagrożenie przedstawionego na konferencji ponad pół roku temu:

Rodzyny

Komentarze