Mandragorat Wandystanu | SKOK „Żenady”

ZAREJESTRUJ SIĘ! | Zaloguj

Wybory trwają

Aborcjusz Struszynski, 14 listopada 2010


Wybory na prezydenta Mandragoratu Wandystanu trwają, można już głosować, komisje wyborcze są otwarte do dnia 14 listopada. W Wandystanie nie ma czegoś tak gnuśnego jak cisza wyborcza i kampania powinna właśnie teraz nabrać rozpędu. I nabiera! Towarzysz Perun, swym mocnym obywatelskim krokiem skierowawszy się w stronę najbliższej mu komisji ze zdziwieniem zobaczył, jak komisja – w całości złożona z cioć jednego z kandydatów – w ogóle nie ma żadnej urny, że wypełnia już protokół końcowy z liczenia głosów. Nie zdążył jednak nic powiedzieć, kiedy te wielgachne ciotki z wąsami skinieniem dłoni wezwały ochroniarzy. Ci wyskoczyli z różnych miejsc, jeden z portierni, inny z ubikacji zapinając w biegu rozporek, jeszcze inny z pobliskiego baru, z ustami pełnymi jakiegoś jedzenia. Chwycili towarzysza Peruna tak, że ten mógł co najwyżej machać nogami i zapytali się, w cale nie uprzejmie, czego tu szuka. Tłumaczenia o głosowaniu na nic się zdały, bowiem towarzysz Perun i tak został wyrzucony z lokalu wyborczego pod pretekstem nie bycia obywatelem Wandystanu. Jeszcze mu nawrzucali „ty szujo!”. Cóż, kim była ta komisja? I czy oni mieli obywatelstwo? Nie wiadomo.

Przypominamy, głosujemy za jednym z następujących kandydatów:
- towarzysz lek. net. Grigorij, zwolennik szerzenia prowandejskiej propagandy, zasysania nowych mieszkańców, nie wierzący w żadne skały i wandokalipsę,
- towarzysz Palpatyn Zgonarcha Lepki, szef SB i ex prezydent, zwolennik walki z jakąś tajemniczą skałą, z którą walczyć umie tylko on, a jak nie będzie walczyć, to nadejdzie wandokalipsa,
- towarzysz Helmut Walterycz von Automaten und Halbutometen vel Bonawentura von Romocki, Gnom, zwolennik likwidacji Wandystanu, wandejskich stron i serwera, bowiem wandokalipsa już nadeszła.

Ciekawe, jak wiele zdrajców narodu, którzy zamiast być w swojej ojczyźnie i ratować ją przed nicością wolą się zabawiać w Sarmacji, udało się wykreślić z list obywateli? Bo przecież mogą teraz nadejść, jako sarmaccy agenci i zagłosować ukradkiem, licząc, że w tym chaosie SKA zapomniano wykreślić jego ID z komisji wyborczych! A oni z radością na ustach zagłosują za likwidacją Wandystanu. Bowiem czyż nie do tego zmierzają te wybory? Patrząc na programy wyborcze kandydatów, wybór takiego a nie innego prezydenta może mieć znaczące konsekwencje!

Rodzyny

Komentarze