Mandragorat Wandystanu | SKOK „Żenady”

ZAREJESTRUJ SIĘ! | Zaloguj

Für Stadt und für Welt

Ivo Danuta Karakachanow Śr, 8 maja 2011


Genossen! Wandosławię wszystkim w tym udanym dniu! Studentom! Pisarzom! Pracoholikom! Urzędnikom państwowym! Tkaczkom! Żołnierzom! I całej reszcie ilu was tam jest, bowiem dla Wandy jesteście za jedno.

"Będę się streszczał bo wiatr chujny wieje." Wandyfikat ten chciałbym poświęcić ostatecznemu odnalezieniu wszystkich Pism Świeckich jakie zagubiły się przez lata w otchłaniach LDMW a także na działania misyjne. Po dobroci i z karabinem w ręku winniśmy głosić Słowa Wandy tym, którzy jeszcze ich nie znając. Zwalczając herezje i odstępstwa, jednocześnie starając się by w zbytniej biurokracji nie zatracić Ducha Świeckiego.

Posyłam Wam mojego Dalajwandę, Grigorija, który aż czerwony jest z gorliwości i ręce mu się pocą. Przyjmijcie jego świeżość i energię, albowiem słodki jest.

Niech powróci Wanda i dokopie komu trzeba!

Paryż Kadafi VII

Rodzyny

Komentarze

  • Aborcjusz Struszynski

    [1] Wziął i pierdnął a tłumy jęły wąchać zajadle. [2] I zaczęto wołać do niego: [3] weź ty i pierdnij jeszcze! [4] Więc wziął i pierdnął a tłumy jęły wąchać łapczywie. [5] I ponownie zaczęto wołać do niego aby pierdnął [6] lecz ten wstał, obnażył się przed nimi i sprawił, że wszyscy bez wyjątki [7] starcy i młodzi, niewiasty i chwasty zaczęli pierdzieć nieustannie, bezwolnie i nieokiełznanie.

  • Aborcjusz Struszynski

    [8] I znalazł się wśród nich taki, co to się wszędzie spóźniał i wstydu nie miał, co to się bez pytania odzywał [9] i przyszedł wołając: A cóż to za stado trabantów tak się kotłuje za moją stodołą [10] I powiedziano mu, że to już nie jest jego stodoła [11] i urwano mu jaja a z oczy jego uczyniono ozdoby, które wkładano sobie do dup i przekazywano kolejnym [12] aby sobie do dup je wsadzili.

  • [żeby komentować zaloguj się]