Mandragorat Wandystanu | SKOK „Żenady”

ZAREJESTRUJ SIĘ! | Zaloguj

Comanadante Mal Contente

, 26 maja 2011
Rodzyny

Komentarze

 • Prezerwatyw Tradycja Radziecki

  Bo wyście walczyli o Ciprofloksję.

 • Aborcjusz Struszynski

  Zgodzę się, że preferuję dużą dawkę humoru i być może brak jakiegoś ogromu dowcipów, błazenady i dziecinady w poczynaniach tow. prezydenta sprawiają, że można te poczynania odbierać jako wysuszone. Ale nie zgodzę się na tak radykalną ocenę działań. Tow. prezydent pragnie znormalizować działania aparatu państwa, dorównać do jakiegoś sensownego poziomu znanego z historii, a to, że ktoś widzi w tym zbyt wiele powagi, to jest już wyłącznie jego problem. Sam może przecież zostać dyżurnym błaznem i pajacować bez ograniczeń. Nikt mu nie broni. Tymczasem sam, pusty apel deprecjonujący działania tow. prezydenta, bez jakiejkolwiek konstruktywnej uwagi, bez jakiegokolwiek alternatywnego działania, jest, nie bójmy się tego nazwać po imieniu, kolejną próbą rozpierdalania naszego państwa, ciągnięcia w dół, w nicość, w łatwiznę i gówno. Każdy głupi potrafi napisać "kurwa" czy "pierdolić". Ale podobno Wandystan to wirtualne państwo, symulacja państwa, a więc wprowadzanie aktów prawnych, kręcenie młynem legislacyjnym itd. Chyba że to jednak jest jakiś tam społecznościowy zakątek narracji i walenia konia?

 • Ivo Danuta Karakachanow Śr

  Radziecki Wy się kurwa pochamujcie z deka, dobrze? Bo przedginacie! Struszyński - nie zapominajcie kto Radzieckiego lansował na Drogiego Lidera. A prawo do krytyki mam, i nie podoba mi się kiedy Prezydent próbuje ustawiać obywateli tak jak to robił z Sodomowowem-Gomorowem. Albo jak obrażą starych bojowników insynuując im biedaizm, tylko dlatego, że pół-serio go skrytykowali. Tym bardziej nie chce mi się bawić, jak wizja Radzieckiego czy Struszyna są jedynymi łśusznymi. Kij Wam w oko. Foch, i tak nie będzie mnie do środy.

 • Alojzy Pupka

  Radziecki do roboty, a Lud na barykady! Precz z powagą władzy, niech żyje luz mas pracujących!

 • Aborcjusz Struszynski

  Ivo, co to za mentalność kalego? Jakieś "stare bojowniki" (dobrze chociaż, że nie glonojady) mogą sobie "krytykować" prezydenta, ale prezydent ich krytykować już nie może? Co to za głupoty?

 • Solidariusz Kandelabr Sodomow-Gomorow

  Towarzyszu, porzućmy na chwilę ten popieprzony romantyzm wandejski, którego skutkiem są spory o gówno na talerzyku i zajmijmy się czymś produkcyjnym. Po pierwsze praca!

 • Prezerwatyw Tradycja Radziecki

  Folvil, to wy się kurwa z deka pohamujcie. Bo ostatnio biedaizmujecie w chuj, tak bardzo, że normalnego humoru już nie łapiecie.

 • Ivo Danuta Karakachanow Śr

  Na ja nie wiem Kochanie kto nie załapuje skoro od razu najgorszym błotem rzucacie na widok krytyki. Nazwijcie mnie chujem, jak normalny człowiek i towarzysz jeśli coś do mnie macie. Ale z biedaizmem to przeginacie... zwłaszcza, że ten syf zwalczałem już od dawien dawna i nie jestem podobny w swoich zachowaniach do tego buraka Y...a. Owszem, możecie uważać że strzelam z dupy płomieniami i notorycznie fochuję, więc jestem burakiem, ale z wrzucaniem od biedaistów się powstrzymajcie, Radziecki, bo się pogniewamy bardziej serio i mniej na linii politycznej. Moja buractwo jest jednak innego rodzaju niż biedaistyczne, a jeśli tego nie widzicie to jesteście zaślepieni przekonaniem o własnej zajebistości i nieomylności.Tymczasem pozdro! (ps. serio muszę się urlaubować, zbiegło się z tą dyskusją tutaj więc wygląda na focha, ale co poradzę...)

 • Prezerwatyw Tradycja Radziecki

  No sorry, to nie ja na was najeżdżam w Wandei. Ja jedynie staram się dla MW coś zrobić. Sorry, ale dla mnie Wandystan nie jest kółkiem literackim ale państwem. Poczucie humoru mam nie gorsze niż wasze (btw. kto tutaj jest przekonany o swojej zajebistości? Ja czy wy?), ale robienie żartu z całości Wandystanu to przegięcie i dobrze o tym wiecie.

  I faktycznie nie łapiecie już zwykłego humoru. Moja wypowiedź była z kategorii "A wy staliście tam, gdzie stało ZOMO" - czyli klasyka wandejskiego dowcipu. A Wy oczywiście ze swojej ultradowcipasnejzajebistej pornosocjalistycznej nuty nagle wpadliście w scholandyzm. No i powiedzcie mi kurwa że to nie jest biedaizm.

 • Ivo Danuta Karakachanow Śr

  Koniec stary. Pozdro. Do trzech razy sztuka.

 • Ivo Danuta Karakachanow Śr

  Skoro to nie kółko literackie wyjebałem całkowicie literacki z założenia Anhalt. Zostawiłem to, czego sam nie stworzyłem. Miłej zabawy w państwo!

 • Prezerwatyw Tradycja Radziecki

  A do czterech - artyzm ;-)

 • Anestezy Bukakke-Krupniński

  Chuj ci w dupę. Trzeba było się uczyć, a nie robić bachory. Jak jesteś zazdrosny, że komuś powodzi się lepiej, to rusz dupę do roboty, a nie miej pretensji do innych.

 • Ivo Danuta Karakachanow Śr

  Wkurwiasz mnie koleś bo nic o mnie nie wiesz a pierdolisz trzy po trzy. A za "bachora" to się módl żebyś mnie nie spotkał w prawdziwym życiu gówniarzu jebany.

 • Ivo Danuta Karakachanow Śr

  Aha i o robocie nie wiesz nic szmaciarzu bop ci mamusia dała i tatuś na samochodziki i szkółkę więc się nie wypowiadaj.

 • Anestezy Bukakke-Krupniński

  Myślisz, że boję się jakiś mętów? I co mi zrobisz? Tupniesz nóżką i powiesz, że jestem niedobry? A może zaczniesz tarzać się po ziemi uderzając rączkami o podłogę i krzycząc, że jestem zły?

  Zazdrościsz ludziom, którym się lepiej powodzi. Też mogłem walić tanie winiacze zamiast się uczyć, a w szkołę kamieniami rzucać, tak jak ty. Ale nawet jeśli bym tak skończył, to bym miał pretensje tylko do siebie. Stań wreszcie przed lustrem, spójrz sobie w oczy i zastanów się, czy to, że twoje życie jest na żałosnym poziomie materialnym to jest moja wina albo Wojtka, czy może tylko i wyłącznie twoja i ewentualnie twoich antenatów.

  Dopierdoliłeś się Cipronexu jak żul pasażera na dworcu. Chuj mnie to obchodzi, że ciebie boli, że śmiejemy się z biedy. Będziemy się śmiali i z tego, i z głuchych, a nawet z ciebie, jak będziemy mieli taką ochotę.

  Szczerze, to mam na ciebie wyjebane. Śmieszy mnie, że takie cwele chodzą sobie po świecie i narzekają, jak to jest chujowo bo na kiepy i wódę nie ma, a robić nie ma komu. A potem kurwa przyjdzie kolejny cwel i skrzyknie bandę cweli i zaczną demolować auta lepsze od piętnastoletniej skody.

 • Ivo Danuta Karakachanow Śr

  Drogi chłopcze, ja się bardzo dobrze uczyłem i na twój lansiarski UJot dostałem z marszu z palcem w dupie. Nic nie wiesz, zbudowałeś sobie obrazek i teraz się podniecasz swoją "wyższością". Baw się dobrze i uważaj pod uczelnię. Wypadki chodzą po myszach.

 • Ivo Danuta Karakachanow Śr

  Młody, wybacz, nie powinienem tego pisać, ale naprawdę w dupie byłeś i gówno widziałeś, a pewnych rzeczy się nie robi. Na przykład nie obraża się cudzych dzieci. I za to jak cię znajdę to zrobię ci kuku. A wiedz, że właśnie zacząłem szukać. Bardzo dużo osób wkurwiłeś w swojej karierze, a teraz masz na koncie kolejną.

 • Anestezy Bukakke-Krupniński

  Fakt, twojego dzieciaka nie powinienem do tego mieszać. Z tego się wycofuję. Ale jak masz coś do mnie - powiedz mi to prosto w twarz jak mężczyzna, zamiast pisać swoje smęciki wszystkim, tylko nie osobie, której dupe obrabiasz. Chcesz się spotkać tete a tete? Śmiało. Ja się ciebie nie boje ;]

 • Prezerwatyw Tradycja Radziecki

  Jeden wielki ROTFL. Dwóch zakompleksionych chłopców bije się na podwórku. Nie macie co robić w życiu?

 • Ivo Danuta Karakachanow Śr

  @Radziecki - nie dotyczyc Ciebie więc się nie wtrącaj, pozdro @Yaraeh - wycofałeś się i jestem za to wdzięczny, jak Ci zależy możemu zrobić ustawkę jak za czasów podstawówki, tylko po chuj Ci to?

 • Anestezy Bukakke-Krupniński

  Możemy załatwić to na dwa sposoby. Albo jak dzieci się pobić, albo sobie wygarnąć i oczyścić atmosfere. Ty mi działasz na nerwy, ja działam tobie, to skoro aż tak cię to boli, że wszędzie o mnie piszesz, albo w kontekście mojego domniemywanego chamstwa, albo rzucając jako przykład. Śmiało, nie krępuj się - nakurwiaj wszystkimi żalami. Jak chcesz, to ja mogę zrobić to samo. Tylko do chuja ciężkiego - nie obrabiaj mi dupy za plecami, ok?

 • Michał Czarnecki

  Sorry panowie zapomniałem szamba zblokować - znowu biedaistyczne gówno wybiło. Przepraszam.

 • Ivo Danuta Karakachanow Śr

  Moja wina, nie powinienem był zaczynać. Z kimś przekonanym o własnej zajebistości nie da się gadać... Przepraszam wszystkich i pozdrawiam serdecznie!

 • [żeby komentować zaloguj się]