Mandragorat Wandystanu | SKOK „Żenady”

ZAREJESTRUJ SIĘ! | Zaloguj

Wandystan mierzy swoją powierzchnie!

Grigorij Wmordechuj Anielewicz, 18 października 2013


Naród wandejski nie po raz pierwszy udowodnił jak cennym nabytkiem rewolucji socjalistycznej jest oddolna samoorganizacja ludu pracującego. Na apel Eutanazego Karakachanowa Średniego wzywający do jak najszybszego zmierzenia powierzchni Mandragoratu, odpowiedzieli wszyscy, którym na sercu i jelicie leży odpowiedzialność za losy naszej ojczyzny.

- Towarzysze i towarzyszki! Pozwolę sobie na osobistą dykteryjkę - tymi słowy znany z elokwencji tow. Średni rozpoczął swoje wystąpienie transmitowane na żywo przez Radio Wandea i Telewizję Wand - Przed kilkoma dniami, korzystając z odpoczynku w ramach święta państwowego, postanowiłem spędzić trochę czasu ze swoim ukochanym synem, który właśnie wyszedł na przepustkę z SALu. Usadziłem młodego na kolanach i otworzyłem "Geograficzny Atlas Wandystanu" (1978, wyd. Ludowe Wydawnictwo Powszechne, opracowanie zbiorowe), żeby pokazać mu jak piękna jest ziemia na której żyjemy. Wyobraźcie sobie moje szczere wkurwienie, gdy z trwogą odkryłem, brak jakiekolwiek informacji na temat powierzchni Wandystanu! Jak ja mam coś takiego dziecku pokazywać? Przez chwilę myślałem, że mam wybrakowany atlas, ale sprawdziłem w innym źródle, nawet w WandNecie i nic! O nie, powiedziałem sobie, tak być nie może. Dlatego wzywam wszystkich, którym jeszcze się chce i jeszcze mogą, żeby chwycili za miary, linijki, cyrkle, liczydła i abakusy! Zmierzmy każdą piędź ziemi, niechaj nic nam nie umknie! Bądźmy geodetami! Bądźmy mierniczymi! Bądźmy seksowni! Kochajmy się... - w tym momencie szalona burza oklasków tłumu zgromadzonego na Placu Żenady skąd przemawiał Karakachanow, rozsadziła sprzęt audio-wideo do nagrywania.

Na reakcję narodu, nie trzeba było długo czekać, co tu dużo mówić, wystarczy popatrzeć na fotografie:

Pupka

Widzisz synku, jak matula dobrze mierzy?


to

Dzielimy się obowiązkami przed ciężką pracą!


chuj

My dopiero jedziemy na pomiary!


dupa

Jeden do mordy, drugi do ręki, trzeci do... - słowa popularnej piosenki rozbrzmiewają wśród towarzyszy, którzy skończyli pracę na dziś!


Nie wiem jak wam, ale mnie serce się raduje gdy na to patrzę!

Rodzyny

Komentarze