Mandragorat Wandystanu | SKOK „Żenady”

ZAREJESTRUJ SIĘ! | Zaloguj

Protesty w Winnicy

inż. Max Zwell, 18 kwietnia 2014


Winnica, godzina 21:00

NA GORĄCO:

Niezidentyfikowani żołnierze w mundurach bez naszywek pojawili się na przedmieściach Winnicy-Radziecka. Zagadnięci odzywają się ponoć po dreamlandzku lub w dialekcie z Ciuad de Bravo. Lokalne oddziały samoobrony i bojówki WKTiR bratają się z nową siłą odmawiając podporządkowania rozkazom SAL. Wznoszą okrzyki atyreżymowe, antytorpedystyczne ale też domagają się zniesienia urzędu mandragorskiego po ewentualnej rezygnacji tow. Pupki.

La

Winnica, 22:28

Wielu protestujących występuje pod sztandarami anarchowandystów:

Protest

Genosse-Wanda-Stadt, 22:30

Prezydent ogłosił, że wszelkie próby okupacji budynków w Winnicy-Radziecku będą skutkować jego interwencją we własnej osobie. "Nie będą mu po dzielni jego imienia się jakieś skłotersy pałętać." - grozi.

Winnica, 22:45

Z OSTATNIEJ CHWILI:

Wśród niezidentyfikowanych, uzbrojonych mężczyzn przeważają osobnicy mówiący dialektem z Ciuad de Bravo. Bojówki WKTiR w całości wypowiedziały posłuszeństwo komendanturze SAL. Jak donoszą korespondenci "Kina i Stalina" niektóre z oddziałów Winnickiego ORMO otwarcie bratają się z nieoznakowanymi oddziałami. Zgromadzony tłum demonstrantów broni pomnika tow. Radzieckiego przed grupką prowokatorów pochodzenia wybitnie gellońskiego.

Czynnik zbliżone do WEK wzywają do deeskalacji. Mandragor Pupka stawia ultimatum. Prezydent Radziecki w rozmowie prywatnej z naszym wysłannikiem oznajmił: "Dementuję chuja. Pokój też dementuję"

Atmosfera pikniku: wybuchają granaty hukowe i race, palone opony zasnuwają dymem pobliski park. Demonstranci obok flag wandejskich wznoszą winnickie barwy.

opis obrazka

Co przyniosą najbliższe dni? Czytajcie w Wandei Ludu, śledźcie Gierka i Bieruty!

Rodzyny

Komentarze

 • Akademik Tradycja Wileński

  Przyjaciele z Wielkiego Anhaltu napominają towarzyszy z Winnicy, co by nie odpierdalali i razem z SAL bronili integralności i wandności Wandystanu! Działania separatystyczne organizowane w Winnicy wzbudzają nasze głębokie zaniepokojenie i pociągnie za sobą sankcje gospodarcze w postaci bliżej nieokreślonego wypierdka mamuta!

 • Polyna

  Jako partyzancka Buduarzyca RWMWR apeluję o powstrzymanie się od pochopnych działań na własną rękę, i podporządkowanie się bojówek WKTiR Tymczasowej Radzie Rewolucyjno-Obronnej Festung Winnitz-Preservativ-Radetzky-Stadt. Jednocześnie zaznaczam że wszelkie próby obalenia partyzanckich władz miasta przez jakiekolwiek bandy spotkają się ze zdecydowaną reakcją ZOOM w Winnicy, Batalionów Rhadmorskich oraz elitarnej formacji wojskowej FF.

 • inż. Max Zwell

  Bojówki WKTiR przy szerokim poparciu społecznym (liczni obywatele i obywatelki Winnicy i okolicznych miejscowości wstępują w szeregi Ochotniczych Oddziałów WKTiR) zajmują w tym momencie kilka placów i ulic. Niezidentyfikowani żołnierze otoczyli przedstawicielstwo sarmackie, spalono dwie gellońskie restauracje. Jednocześnie jak donoszą źródła zbliżone do poinformowanych O.O.WKTIR i oddziały lokalnej samoobrony nie zamierzają obalać legalnych władz Winnicy. Impet ludowego gniewu skierowany jest na działania władz sarmackich i przeciwko modelowi khandystycznego postmonarchizmu-mandragoryzmu.

 • inż. Max Zwell

  Ludowy gniew kieruje się także coraz bardziej przeciwko władzom centralnym z GWS - demonstranci zarzucają im miękkość pochwy.

 • Polyna

  Jeszcze raz stanowczo apeluję o zachowanie spokoju – chaos tylko nam osłabia, w sytuacji nadciągającego konfliktu z okupantem tylko jedność narodowa nas zbawi.

  I proszę, nie palcie opon ani restauracji, zaszkodzicie tylko roślinom.

 • [żeby komentować zaloguj się]