Mandragorat Wandystanu | SKOK „Żenady”

ZAREJESTRUJ SIĘ! | Zaloguj

Kilka raportów z frontu walki pracą

inż. Max Zwell, 28 maja 2014


Stachanowcy


Raport. 86/394-8, teczka 69 z dnia: 26.05.14:

Michał Michaelus raportuje o swoim wkładzie w rozwój Ludowej Ojczyzny: A więc ten tego dziś startuje kolejny już sezon Wandisze Erste KlaBe. Jako Prezes WEK mam wielkie w tym zasługi, że on startuje. Mimo wszystko liga ta znajduje się w lekkim kryzysie. Więcej menadżerów odchodzi niż przychodzi. Straszą nieaktywne ekipy. Ale na przyszły sezon obiecuję poprawę.


Raport. 88/651-6, teczka 1250 z dnia: 19.05.14:

Defloriusz Dyman Wander raportuje o swoim wkładzie w rozwój Ludowej Ojczyzny: Pilnie i w pocie czoła badałem opinię opinii publicznej na temat możliwej do zaakceptowania daty Konklawe. W pocie czoła i całego ciała dodawałem do bazy danych kolejne, lśniące i pachnące cytaty z klasyków ruchu robotniczego, dzięki którym nasza Katedra Politechniki Precelkhandzkiej zabłyśnie i zalśni.


Raport. 66/243-4, teczka 1968 z dnia: 18.05.14:

Prezerwatyw Tradycja Radziecki raportuje o swoim wkładzie w rozwój Ludowej Ojczyzny: Zgłaszam wstecznie spory wysiłek włożony w stworzenie wydania Rudego Prawa. Tworzywem je, mimo starań na rzecz wdrożenia innych towarzyszy, samodzielnie. Smuci to, ale i tak spora praca została wykonana i system może się wzbogacić o kolejne jarugi.


Raport. 65/146-5, teczka 497 z dnia: 14.05.14:

Alojzy Pupka raportuje o swoim wkładzie w rozwój Ludowej Ojczyzny: Załatwiłem ostatecznie problem związany z wywalającym się interpreterem PHP wchodząc na irca naszego hostingu i pytając ludzi o pomoc, a następnie włączając i analizując logi. Wyrżnięcie mojego starego, żałosnego i nikomu szczególnie do szczęścia niepotrzebnego skryptu załatwiło sprawę.


Raport. 60/255-6, teczka 31 z dnia: 10.05.14:

Max Zwell raportuje o swoim wkładzie w rozwój Ludowej Ojczyzny: Wznowiłem pracę nad SKOK i mamy w WKTiR ambitne plany. Mam nadzieję, że uda nam się w miarę szybko dopracować to, co już mamy i zająć się rzeczami nowymi. Poza tym rozpiera mnie duma jak patrzę na stronę główna Mandragoratu z widocznym Bierutami Gierkami! Niech żyje Ludowa Ojczyzna!

Rodzyny

Komentarze