Mandragorat Wandystanu | SKOK „Żenady”

ZAREJESTRUJ SIĘ! | Zaloguj

Konkurs drogowy WKTiR

inż. Max Zwell, 28 maja 2014


Towarzyszki i Towarzysze!

Jak zapewne wiecie, działa już moduł podróżowania po Wandystanie w SKOK. Wprowadzono podstawowy schemat dróg - w planach możliwość rozbudowy sieci w ramach systemu.

Towarzyszka Wileńska przygotowała oznaczenia tras od strony graficznej, inż. Zwell napisał skrypt bananokodem.

Podróżowanie zużywa jarugi. ma wpływ również na przedmioty - razem z nami przemieszczają się tylko te, które mamy przy sobie. Dodatkowo przekazywanie przedmiotów możliwe jest jedynie osobom i instytucjom w tej samej lokacji w której się znajdujemy. Mały bajer, ale mamy we Wschodnim Klubie Techniki i Racjonalizacji nadzieję, że urozmaici zabawę w SKOKu.

Jak zacząć podróżować? Kliknijcie nazwę lokacji w której aktualnie przebywacie (na stronie głównej, klikając własne imię i nazwisko, przechodząc przez menu "Regiony" i odszukując ją na liście - jak wolicie) i... dalej powinniście dać sobie radę.

Złota Odznaka Jeografa

Złota Odznaka Jeografa (przedmiot w SMEGMA)

Żeby było ciekawiej WKTiR nie publikuje mapy drogowej - to zadanie dla Was - dla osoby która opublikuje w tym wątku ładną mapę tras Złota Odznaka Jeografa (+5 jarug dziennie!). Jako nagrody pocieszenia rozdamy jeszcze 2 srebrne odznaki (+2 jarugi dziennie).

Do tej pory wpłynęły dwie prace.

Wyjebisty szkic tow. Pupki:

Szkic Pupki

i nie mniej wyjebiste wektory tow. Radzieckiego:

Wektory Radzieckiego

Czekamy na Wasze propozycje w wątku w Gierku

Proszę o głosy w komęciach - kto ma dostać Złotą Odznakę?

Rodzyny

Komentarze