Mandragorat Wandystanu | SKOK „Żenady”

ZAREJESTRUJ SIĘ! | Zaloguj

Kochaj i głosuj na kogo chcesz!

Alojzy Pupka, 12 czerwca 2014


Elektron świeckiego miasta Leben City poleca się do głosowania, ale zadecydujecie oczywiście sami. W wyborach do Churału we wrześniu roku 2005 tow. Winnicki reklamował mnie w sposób następujący: Kawaler, mieszka z mamą i kotem Czarkiem (zaznaczamy, ze nie ma brata blizniaka). Kot się postarzał, poza tym zmian brak.

Alojzy Pupka

Swój start w wyborach motywuję nostalgią za stołkiem (nie ukrywam), ale też chęcią powiększania dobrostanu, do czego, jak sądzę, mogę się przyczynić.

Cenzor powinien być osobą skrupulatną i absolutnie bezstronną, co zdaje się odpowiadać mojej naturze. W ramach obowiązków służbowych, poza bieżącym nadawaniem obywatelstw, uporządkowałbym rejestr mieszkańców, a od czasu do czasu kierowałbym też kanałami prywatnymi nienachalne monity do nieobecnych. Przyjrzałbym się procesowi rejestracji pod kątem prostoty.

Trybun powinien być osobą skrupulatną. Na tym stanowisku zaprowadziłbym regulamin funkcjonowania Churału. Wniósłbym także pod głosowanie propozycję prowadzenia obrad na LDMW, w celu choćby częściowego odświeżenia tego kanału komunikacji.

Pretor powinien być osobą sprawiedliwą i znającą się na prawie. Dlatego na to stanowisko nie kandyduję.

Btw, zamierzam nie głosować na siebie i do tego samego zachęcam pozostałych kandydatów.

Wypierdalać!

Rodzyny

Komentarze