Mandragorat Wandystanu | SKOK „Żenady”

ZAREJESTRUJ SIĘ! | Zaloguj

WanderCard

inż. Max Zwell, 15 lipca 2014


WKTiR zawsze działa grupo. Lud parcie ma na tradycyjne (w sensie mikronacyjno-gospodarkowym) rozwiązania płatnicze. Jako, że hipsterzymy u nas wyglądać to będzie nieco inaczej. W dniu dzisiejszym wdrożono pierwszy etap systemu płatności elektronicznych: karty WanderCard na okaziciela.

Przechodząc do Kasy Ludowej każðy z Towarzyszy i Towarzyszek może wyrobić sobie bezpłatnie dowolną ilość kard WanderCard. Kartę taką można następnie doładować banknotami. Banknoty wracają do Kasy Ludowej. Nie ma możliwości zamiany pieniędzy na karcie na gotówkę.

Będzie można taką kartą zapłacić w miejscach takich jak planowane stacje benzynowe i gdziekolwiek, gdzie będzie potrzeba automatycznych transakcji.

WanderCard

Karta jest przedmiotem - można ją przekazać w module SMEGMA tak jak każdą inną rzecz w SKOK - jakie to ma implikacje i jakie daje możliwości? - Wyzbądźcie się, kurwa (w końcu), tradycyjnych przyzwyczajeń z burżuazyjnych systemów i pomyślcie sami.

Pytania? Sugestie? Obrażanie Zwella od hipsterów? Porównania do pewnego ciała kodoklepiącego zza granicy? - Piszcie w Gierku

Rodzyny

Komentarze