Mandragorat Wandystanu | SKOK „Żenady”

ZAREJESTRUJ SIĘ! | Zaloguj

Startuje nowy sezon WEK

Michał Michaelus, 18 września 2014


Zarząd LWZPN

Już jutro, tj. 19 września po ponad półtoramiesięcznej przerwie na boiska wybiegną ekipy rywalizujące o tytuł mistrza Mandragoratu. Rozgrywki prowadzone będą w nieco zmienionym formacie - rywalizować będzie tylko 6 zespołów. Z ligą pożegnał się m. in. dwukrotny mistrz WEK - Rotor Precelkhanda. Niestety, ale przez ponad miesiąc nie zgłosił się żaden inwestor gotowy do uratowania znanej marki. Nie zobaczymy także pierwszego triumfatora WEK - Meretrices ab Anhalt. Tu także na przeszkodzie stanął brak chętnego do przejęcia pakietu kontrolnego akcji.

W grze pozostają jednak wciąż dwaj inni mistrzowie WEK. Obrońcy tytułu - Dżuma Cracoffia prowadzona przez trenera Karakacahnowa oraz wcześniejsi dominatorzy - Żółta Gwiazda Sosnowiec, której menadżerem jest tow. Michaelus. Stawkę faworytów do zdobycia tytułu uzupełnia Dymano prowadzone przez szkoleniowca Janiaka.

Pozostałe trzy zespoły, które będą z pewnością chciały namieszać w rozgrywkach to Arirang Sanjang - ostatnio przywrócony do aktywnego życia przez towarzysza Radzieckiego, zawsze groźny winnicki Mostostal trenera Brońka oraz wielka niewiadoma - Kondom Ludwikoburbańsk.

Pierwszy gwizdek już jutro, w piątkowy wieczór o 21:30.

Rodzyny

Komentarze