Mandragorat Wandystanu | SKOK „Żenady”

ZAREJESTRUJ SIĘ! | Zaloguj

Dlaczego Pupka?

Alojzy Pupka, 31 grudnia 2014


Dlaczego warto głosować na Alojzego Pupkę (Wziernika V) w wyborach do Churału Ludowego?

Kompetencja Doświadczenie w sprawowaniu urzędu nie zawsze jest silnym argumentem za, jednak w przypadku trybunatu to ważna zaleta. Jako opiekun i przewodnik naszego ludowego parlamentu kierowałem jego obradami i głosowaniami, dbałem o dziennik praw, proponowałem drogi kompromisu, łatałem dziury w zbyt pospiesznie uchwalanych aktach. To wszystko wymaga pewnej biegłości, którą można nabyć z czasem, ale którą ja posiadam już w tej chwili!

Odpowiedzialność W przeciwieństwie do pozostałych kandydatów, nie zgłosiłem kandydatury na wszystkie urzędy. Kandyduję bowiem nie dla samego stołka, ale dla dobra Wandystanu. Jestem przekonany, że sprawdzam się jako trybun i że jako cenzor również przysłużyłbym się współobywatelom, jednak władza sądownicza jaką posiada pretor − to nie dla mnie. Świadom swoich mocnych i słabych stron, ubiegam się o te urzędy, na których wiem, że wzmocnię Wandystan.

Neutralność W poprzedniej kadencji ChL często ścierały się ze sobą dwie radykalnie różne wizje. Jako trybun stawałem tam, gdzie powinien stać przewodniczący parlamentu − niejako ponad tym, próbując ustalić protokół rozbieżności i opracować kompromisowe poprawki. Nie zawsze jest to proste zadanie i z całą pewnością nie każdy z kandydatów potrafi mu sprostać!

Wandność Faktem notoryjnym jest, że Wziernik V posiada wyjątkowe stężenie bozonów Wandy, Żenady i Jerzego Dudka w swoim organizmie. To z całą pewnością przekłada się na jego efektywność jako członka Churału Ludowego!

opis obrazka

Rodzyny

Komentarze