ZAREJESTRUJ SIĘ! | Zaloguj

Corega rozbija pulę w Grodzisku!

Helmut Walterycz, 25 listopada 2015

Corega

Młody pomocnik z Rotoru, Stefan Corega, miał słaby początek sezonu i trener Walterycz nie wpuszczał go na boisko. Zaordynowana przez specjalistów kuracja ideologiczna zadziałała - Stefan wszedł w drugiej połowie w Grodzisku jak burza i już w swojej 6 minucie strzelił swojego pierwszego gola w występach międzynarodowych.

Mecz w Grodzisku u monarchofaszystów wygraliśmy mimo legendarnie złego nastawienia miejscowych kibiców. Trener Sarmatów, towarzysz RCA, oskarża nas o stawianie czerwonego autobusu w polu karnym. Tymczasem my wykorzystywaliśmy obronę w ataku, wykorzystując dorobek wandejskiej myśli społecznej, i w zwarciu mecz wygraliśmy. Posiadanie piłki 52-48 wcale nie świadczy o kurczowym trzymaniu się pola karnego.