Mandragorat Wandystanu | SKOK „Żenady”

ZAREJESTRUJ SIĘ! | Zaloguj

Rusza Puchar Wandystanu w skokach

Michał Michaelus, 23 stycznia 2016


Jak jest zima to musi być zimno. I śnieżnie. A jeśli leży śnieg to znak, że skocznie są gotowe na kolejny sezon zmagań. W tym roku chciałbym zaproponować międzynarodowe zmagania w ramach Pucharu Wandystanu w skokach narciarskich.

Na start

Nieco zasad

 1. Zawody odbywać będą się za pomocą gry Deluxe Ski Jumping 3 (zalecana wersja 1.7).
 2. W ramach Pucharu Wandystanu zaplanowano 4 konkursy.
 3. Konkursy odbywają w kolejnych 4 tygodniach i kończą się zawsze w niedzielę o godz 21:00.
 4. Udział w konkursie odbywa się poprzez wysłanie powtórki skoku oddanego na skoczni, na której odbywa się dany konkurs w stroju, którego kolorystyka zgadza się z podaną w ogłoszeniu o rozpoczęciu konkursu.
 5. Nazwa zawodnika powinna odnosić się do wirtualnej tożsamości (np. nazwisko, pseudonim, identyfikator).
 6. Powtórki należy wysyłać na adres michaelus@o2.pl wraz z informacją o tożsamości skoczka (imię, nazwisko, narodowość).
 7. Przy ustalaniu wyników konkursu biorą udział wyłącznie powtórki przysłane na adres do niedzieli (zgodnej z terminem danego konkursu) do godziny 21:00
 8. Każdy zawodnik ma prawo do przesłania dowolnej liczby powtórek. Przy ustalaniu wyników konkursu liczyć będzie się najwyżej punktowany skok zgodny z regulaminem.
 9. Po każdym konkursie w zależności od zajętego miejsca zawodnicy otrzymają punkty do rankingu pucharowego (kolejno 10,8,6,5,4,3,2,1, każdy za udział otrzymuje 1 punkt)
 10. Zawodnik, który zdobędzie najwięcej punktów rankingowych zostanie zdobywcą Pucharu Wandystanu.

Nagrody

Jeśli chodzi o nagrody to: - ze swojej strony jestem w stanie zafundować wszystkim zawodnikom wspaniałą zabawę - zdobywcy Pucharu Wandystanu, który posiada sarmackie konto przekażę znaczek ze swoją podobizną ("wartość rynkowa" ok. 100 000 lt) - pomiędzy zwycięzców poszczególnych konkursów i triumfatora całego Pucharu (pod warunkiem że posiadają sarmackie konto) podzielę wszystkie tantiemy zarobione w trakcie konkursów Pucharu Wandystanu - mile widziane jest także dodatkowe wsparcie Pucharu

Skocznia w Winnicy-Radziecku

Terminarz zawodów

Nie ma co zwlekać. Zaczynamy od razu. Konkursy odbędą się w 4 wandejskich miejscowościach na 4 bardzo różnych obiektach: - Winnica-Radzieck (Finlandia HS 218) - Sangjang (Australia HS 149) - Genosse-Wanda-Stadt (Wielka Brytania HS 85) - Simgarstadt (Słowenia HS 281)

Pierwsze zawody odbędą się na skoczni w Winnicy-Radziecku - skocznia Finlandia HS 218 - kolor stroju - zielone narty, żółty kask, reszta czerwona - termin nadsyłania powtórek - niedziela 31 stycznia 21:00 - adres michaelus@o2.pl

Zachęcam gorąco wszystkich do udziału!

Rodzyny

Komentarze

 • Polyna

  Pf, sarmackie konto.

  No to ja dorzucam do puli nagród odpowiednie państwowe odznaczenia z ich odpowiednikami w systemie SKOK – rodzaje i ich nazwy ustalę później. Ofkoz dla osób które posiadają konto w Wandystanie, niezależnie z którego kraju pochodzą.

 • Michał Michaelus

  W zamyśle Puchar ma być międzynarodowy. W Wandystanie bo organizacją zajmuje się Mandragorat.

 • Prezerwatyw Tradycja Radziecki

  Jest na Wandei a nie ma na SKOKu? Lekki skhandal bym powiedział!

 • Michał Michaelus

  OK. Będzie i na skoku. Nie lubię skhandali.

 • Prezerwatyw Tradycja Radziecki

  Wrzuciłem info do Bialenii.

 • Alojzy Pupka

  Jakby mi się udało uruchomić w virtual boxie, to mogę wziąć udział. Z tym że nigdy nie umiałem dobrze into dsj, więc z góry wiadomo że będę na końcu tabeli ;/

 • Polyna

  Swoją drogą tych co nie piszą przenośnych aplikacji (mimo że przy użyciu przenośnych bibliotek wysokiego poziomu jest to łatwiejsze niż pisanie czegoś system-specific) powinno się umieścić w Engels III. Bo też chciałabym wziąć udział w tym a nie mogę.

 • Alojzy Pupka

  Podlane winem nie ruszy? Dwójka to podejrzewam że w dosboksie by śmigała, trzy już pewnie gorzej.

 • Prezerwatyw Tradycja Radziecki

  Mogę poskakać w waszym imieniu, bando linuksowych piwniczaków xD

 • Polyna

  No na Wine pewnie tak, problem tylko że mam 64-bitowy system a Wine ciągnie mi ze sobą masę 32-bitowych bibliotek.

 • Michał Michaelus

  Gdzieś mam jakąś wersję portable DSJ (thinstall?)

 • [żeby komentować zaloguj się]