Mandragorat Wandystanu | SKOK „Żenady”

ZAREJESTRUJ SIĘ! | Zaloguj

Najstarsza afera v-kopanej

Helmut Walterycz, 29 marca 2016


Afera!

Na archiwalnym zdjęciu z AW 2006 widać zongijskich kibiców z garnizonu w Sracenarajn czytających obwieszczenie KomKulFizu o ukaraniu SKS Srebrny Róg odjęciem 9 punktów i w rezultacie spadku na 3 miejsce. Mistrzem Sarmacji najbardziej znienawidzony klub wandejski, KS Wandea!

1 sezon to był sezon wielkich osobistości - fenomenalny Oliwier Moczygęba w SKSie, wielki Chubarow w KS Wandei, żelazny Molainen w Krasnoludach (najlepszy bramkarz, który kiedykolwiek u nas grał). No i rzecz jasna sezon relacji Piłki do Drewna - najlepszej gazety sportowej kiedykolwiek.

Już wówczas sezon zakończył się skandalem, który został opisany na widocznym powyżej afiszu. Jarek Sadowski tłumaczył się, że "przejął" konto zniechęconego kolegi - i jestem w stanie mu uwierzyć, bo ligę Moczygęba wygrałby samotrzeć.

Dzisiejsza afera jest dużo donioślejsza w skutkach. Nasza jednolita nienawiść do wielbłądziarzy okazała być się jednolitą nie bez powodu. Klonizm wyeliminował Bantusów od nas z grupy - mam nadzieję, że dzięki oczyszczeniu faza finałowa będzie jeszcze ciekawsza!

Rodzyny

Komentarze