Mandragorat Wandystanu | SKOK „Żenady”

ZAREJESTRUJ SIĘ! | Zaloguj

Kopana - piłka w Mandragoracie /3/

Michał Michaelus, 18 lipca 2016


Wandystan wygrywa Ligę Mikroświatową

Reprezentacja Mandragoratu pod dowództwem towarzysza Walterycza kontynuuje swój wspaniały marsz. Po zdobyciu wicemistrzostwa mikroświata na boiskach BiaBroAbaHasu w zakończonym właśnie sezonie wygrała zdecydowania rozgrywki Ligi Mikroświatowej z przewagą pięciu punktów nad reprezentacjami Wandystanu i Hasselandu. Choć rozgrywki Ligi Mikroświatowej służą głównie przygotowaniu drużyn narodowych do październikowego V-Mundialu na boiskach Orientyki (Surmenia-Slawonia-Trizondal) to taki sukces warty jest odnotowania. Nasi reprezentanci udowodnili, że wciąż należą do mikroświatowej czołówki. Już wkrótce kolejny sezon Ligi Mikroświatowej poprzedzający już bezpośrednio V-Mundial.

Końcowa tabela Ligi Mikroświatowej:

Końcowa tabela Ligi Mikroświatowej

Po zakończonym właśnie sezonie Ligi Mikroświatowej opublikowany został najnowszy Ranking Mikroświatowy. Nie zaszły w nim większe zmiany. Wandystan wciąż znajduje się na pierwszym miejscu przed Sarmacją. Po wycofaniu się La Palmy na trzecie miejsce awansowała Pięciopolska.

Aktualny Ranking Mikroświatowy:

Aktualny Ranking Mikroświatowy

Świeccy obronili mistrzostwo SLP

Pod koniec czerwca zakończył się kolejny sezon rozgrywek Sarmackiej Ligi Piłkarskiej. Mistrzostwo po raz drugi z rzędu zdobyli Synowie Wandy prowadzeni przez towarzysza Michaelusa. Świeccy osiągnęli dużą przewagę nad resztą stawki wyprzedzając wicemistrzów Grabarnię Grodzisk o sześć punktów. Słabszy sezon zaliczyły Krasnoludy dowodzone przez towarzysza Walterycza. Po serii trzech wicemistrzostw tym razem skończyły sezon na piątym miejscu. Kolejny sezon SLP rusza już w najbliższą sobotę. Ekipy prowadzone przez wandejskich szkoleniowców będą ponownie w gronie faworytów do mistrzostwa.

Końcowa tabela 26. sezonu SLP:

Końcowa tabela 26. sezonu SLP

Rodzyny

Komentarze