Mandragorat Wandystanu | SKOK „Żenady”

ZAREJESTRUJ SIĘ! | Zaloguj

Półmetek Ligi Mikroświatowej

Helmut Walterycz, 15 września 2016


wykres

Dominacja dwóch zespołów w rozgrywkach mikroświatowych jest miażdżąca. Wandejczycy i monarchofaszyści starosarmaccy stracili po dwie bramki (Wandusy jedną z karnego) i dość szybko odskoczyli trzecim Klonistom.

Wandystan rozpoczął sezon dość średnio, przydarzyły się dwa remisy, w tym jeden dość przykry w Sarmacji. Po zwiększeniu inicjatywy trenerskiej i ostrej sesji treningowej na Poligonie Atomowym (zaniedbano w okresie przygotowawczym) szło zdecydowanie lepiej - ostatnie 5 gier zakończyło się naszym zwycięstwem.

Nowo powołany Jarosław Tymbarski, wychowanek Złego Dotyku Winnica, dołożył ważną cegiełkę do poprawy wyników drużyny. Nie ma jeszcze olśniewających występów ale dzielnie wspomaga Albana Hoxhę. Żelazna linia obrony w całości spisuje się najlepiej.

Następny sezon to v-mundial w Orientyce. Dla połowy z naszych defensorów to będzie ostatni v-mundial więc przygotowania do przyszłego sezonu zaczynają się już dziś. Na razie trzeba dokończyć sezon - rywalizacja z Sarmacją niewątpliwie ułatwi motywowanie drużyny.

Rodzyny

Komentarze