Mandragorat Wandystanu | SKOK „Żenady”

ZAREJESTRUJ SIĘ! | Zaloguj

Mundial zdąża słuszną ścieżką na wandejskie boiska

Helmut Walterycz, 2 stycznia 2017


Helmiut Walterycz przemawia

Rada Delegatów głosuje do 8 stycznia nad kandydaturą Wandystanu na organizatora v-mundialu. Mandragorat jest jedynym kandydatem, więc wszystkie reprezentacje mikroświata przylecą na nasze boiska.

Niestety, nie wszystkie siły v-świata wspierają nas w naszym słusznym dziele, nie wszyscy chcą przyłożyć rękę do wspaniałego v-mundialu na ziemi wandejskiej. Znany sarmacki monarchofaszysta i wandożerca, realizator opresyjnej linii grodziskiego reżimu Robert Janusz von Thorn NIE PODNIÓSŁ ręki za kandydaturą wandejskich stadionów. Okazał swą zwykłą pogardę dla postępu która nieodmiennie mrozi jego bezduszne serce i każe opowiadać się za reakcją, opresją i upadkiem. Wraz z nim ręki ostentacyjnie nie podniósł nordacki wstecznik, Frederick Stutthof z Bialenii. Czy w obronie Celtów w Morvenau też ręki by nie podnieśli?

Tymczasem trener drużyny narodowej, która prowadzi w rozgrywkach ligi mikroświatowej, wybrał się na budowę stadionu w Jutrze Anhalckim. To jedna z trzech niezakończonych budów w ramach Wielkiego Programu Budowy Stadionów (bis). Helmut Walterycz przemawia do robotników by wzmogli prace w obliczu zbliżającego się rozpoczęcia przygotowań do mundialu. Towarzyszy czytających Wandeę Ludu zachęca się do zakasania rękawów i użycia swych jarug pracy w SKOKu. W ramach Rady Komisarzy Ludowych tow. Walterycz podniesie kwestie uruchomienia państwowych funduszy na ten cel.

Rodzyny

Komentarze