Mandragorat Wandystanu | SKOK „Żenady”

ZAREJESTRUJ SIĘ! | Zaloguj

КРАКОЗИЯ TV nadała pomyślnie sygnał testowy!

Jezus Pedael Ipanienko-Ingawaar, 21 czerwca 2017


W dniu dzisiejszym, punktualnie o godzinie 21:00, ze stolicy Illianowiczańskich Żuzów Krakozji Illianowiczowska nowo powstająca stacja telewizyjna КРАКОЗИЯ TV (КTV) nadała pierwszy pomyślny sygnał testowy.

Informacja o nadaniu sygnału przez КTV została powitana z wielką radością przez społeczeństwo Krakozji. Sygnał telewizyjny dotarł lotem błyskawicy do najbardziej odległych odbiorników w Krakozji i pozostałych regionach Wandystanu.

W samej Krakozji telewizory odebrały sygnał КTV w momencie, gdy robotnicy kończyli wieczorną zmianę. Zorganizowano spontaniczne wiece i masówki, na których postępowa ludność robotnicza Krakozji wyraziła aprobatę i gratulacje z okazji pomyślnego wykonania planu nadania sygnału testowego przez КTV.

Transmisja testowa КTV składała się z nadania planszy identyfikacyjnej – powiewającej flagi Krakozji oraz napisu "КРАКОЗИЯ TV". Po pomyślnym nadaniu planszy КTV pokazała telewidzom transmisję na żywo ze studia, w którym popularny artysta Roman Chayuzapash wykonał z zespołem utwór "Gyryng".

Rodzyny

Komentarze

 • Jezus Pedael Ipanienko-Ingawaar

  Niedługo następne testy. Prosimy nie rozregulowywać odbiorników telewizyjnych.

 • Alojzy Pupka

  Odbiorniki zostały wyregulowane − w kodzie, bo stary odtwarzacz jutubowy przestał (przynajmniej u mnie) działać.

  Cała inicjatywa zajebiście mi się podoba, przypominam tylko o istnieniu w Wandei Ludu kategorii dla filmów, którą można wybrać przy publikacji. Dla dwu już opublikowanych zmieniłem ręcznie w bazie :)

 • Jezus Pedael Ipanienko-Ingawaar

  No znowu coś zjebałem. xD Zapamiętam na przyszłość :)

 • [żeby komentować zaloguj się]