Mandragorat Wandystanu | SKOK „Żenady”

ZAREJESTRUJ SIĘ! | Zaloguj

Prof. Michaelus o końcówce Ligi Mikroświatowej

Helmut Walterycz, 4 grudnia 2017


Aborcjusz Pupka i Ismail Idrizi

O ile założenia rozwojowe wandejska drużyna realizuje ściśle to tłok w czołówce ligi mikroświatowej jest deko niekomfortowy. Repra MW nie ma nawet zagwarantowanego miejsca w pierwszym koszyku i znajduje się zaledwie na trzecim miejscu.

Sztab kadry udał się więc do znanego wandejskiego statystyka, tow. Michaela prof. Michaelusa z LUW, z pytaniami o szanse drużyny.

Towarzyszu trenerze, wandejskie narzędzia widzą nieprzyjemną końcówkę tego sezonu, niczym oglądanie monarchofaszystów poza obozami pracy. Wandystan ma zaledwie 22% prawdopodobieństwa na pierwsze miejsce, przy 16% Baridajców i aż 62% kloniarzy z Hasselandu - trzeźwo ocenił profesor.

System daje zaledwie 30% na remis lub wygraną Garapenii z Hasselanem. Garapeńczycy to jednak drużyna z wysoką formą, na fali wznoszącej, serce mi mówi że dadzą radę. W takim wypadku jednak Wandejczycy muszą wygrać z zespołem z Orientyki. Jeszcze większe szanse na zatrzymanie Hasselandu ma Sarmacja - 34%. Niewątpliwie następne kolejki będą decydujące - dodał nestor wandejskich statystyków sportu.

A co do samych meczy naszej sbornej - 68% szans na wygraną z Brodrią, 89% na Sclavinię oraz 46% na Garapenię - Czerwoni muszą zagrać na 100% podsumował.

Na zdjęciu Aborcjusz Pupka z młodym obrońcą Ismailem Idrizim przed gorącym meczem z Sarmacją, który wygrali 2:0

Rodzyny

Komentarze