Mandragorat Wandystanu | SKOK „Żenady”

ZAREJESTRUJ SIĘ! | Zaloguj

Samokrytyka

Jezus Pedael Ipanienko-Ingawaar, 14 lutego 2018


Jezus Ipanienko

Towarzyszki i Towarzysze,

Chciałbym złożyć przed obliczem Ludu Pracującego Miast i Wsi Mandragoratu Wandystanu gorącą samokrytykę. Jako Drogi Lider przez ostatnie miesiące zaniedbywałem obowiązki prezydenta, poświęcając większość mojego czasu na toczenie boju na frontach rewolucji proletariackiej w państwach monarchofaszystowskich. I choć wandne jest, by budować socjalizm tam, gdzie tego socjalizmu jeszcze nie ma, to nie jest wandne robić to kosztem pozostawienia wandejskiej matczyzny. Zdaję sobie sprawę, że mogłem zawieść — i zapewne zawiodłem — oczekiwania Narodu Wandejskiego, który wyznaczył mnie do prezydentowania w listopadzie zeszłego Anno Wandini.

Towarzyszki i Towarzysze, staję przed Wami na stacji kolejowej w Chęci Robotniczej i składam tę samokrytykę z prośbą o przebaczenie mi podłej rzeczy, jaką bez wątpienia było częściowe, nie boję się użyć tutaj tego oto słowa, olanie Wandystanu.

Zwracam się do naszego Ojca Świeckiego Wziernika V o udzielenie mi wandosławieństwa, tak aby towarzysz Wanda przenajświecki nakierował mnie na ścieżkę rewolucji i wandności oraz żeby trzymał mnie z dala od monarchofaszystowskich pokus.

Wypierdalać!

Rodzyny

Komentarze

 • Polyna

  Non pierdollo, attacco!

  And by ‘attacco’ I mean, dawaj punkt trzeci agendy.

 • inż. Max Zwell

  Fajny ssamokrtytyka, ale powininna mtrawać przynajmniej 45 minut. Ale to tylko moje zdanie. Każdy uważa inaczej. Osobiście apeluję do wszystkich hejterów o niekomentowania. Poczekajmy do końca kadencji. A tak w ogóle, krzyczycie o nieszczerości krytycznej, ale czy ktoś z Was widział kiedykolwiek monarchofaszystę składającego samokrytykę? W Waszej ukochanej Sarmacji są monarchofaszyści, a szczerych samokrytyk nie ma.

 • Alojzy Pupka

  Drogi Liderze. Świecki Wanda, Żenada, Mirth Zawsze Dziewica i wszyscy świeccy wandowi niechaj mają Was w opiece. Niech świecki Altharin odstępstwa gani, niech będą z tyłu ci, co są przed nami. Udzielam wandosławieństwa.

  Idų a naperdąlajū!

 • Jezus Pedael Ipanienko-Ingawaar

  Jezusas šaogąrniajū.

 • [żeby komentować zaloguj się]